GALERİ
GALERİ

Dizi aleminde ilginç projelerin ardı arkası kesilmiyor ancak ilk bölümüyle tarihe geçmeyi başaran sadece bir avuç dizi var. İşte yayınlanan ilk bölümüyle aklımızı alan 10 dizi!

GALERİ

Anime dizilerin dünyasına dalmak istiyor ancak hangisinden başlayacağınıza karar veremiyor musunuz? Bu şahane liste size kılavuz olacak!

GALERİ

Anime filmler dünyası çeşit çeşit. Biz de sizlere yepyeni bir anime sinema listesi hazırlayalım dedik ve korku konseptine sahip 10 adet anime film seçtik!

GALERİ

Babalar günü şerefine Yaşar Usta'dan Chris Gardner'a, Mr. Incredible'dan Guido'ya kadar popüler kültürün en süper babalarını mercek altına aldık. Tüm babaların bu özel gününü şimdiden kutlarız. 

GALERİ

Dünyadaki dertleri bitirdik ve rotamızı uzaya çevirdik. Uzay temalı birbirinen başarılı 10 adet filmi sizler için seçtik. Fezaya sinemaskop bir bakış.

GALERİ

Hayatımıza dokunan bu film afişlerini bir de biz canlandıralım istedik. Gelin hep birlikte #ÇakmaFilmAfişlerini’ne göz atalım!

GALERİ

Stüdyolarına yüz milyonlar hatta milyarlarca dolar para kazandıran animasyon filmleri tahmin edebilir misiniz? İşte Hollywood'un rekortmenleri.

GALERİ

Animasyon ve bilim kurguya hayranız. Bu yüzden de bu iki sinema branşının birleşimi olan filmlere bayılıyoruz. İşte sizin için seçtiğimiz birbirinden çılgın 10 animasyon billim kurgu filmi. 

GALERİ

Dün gece Super Bowl maçının devre arasında gösterilen en başarılı fragmanları sizler için tek bir haberde topladık! İhtiyacınız olan tek link bu!

GALERİ

Bir süre önce yayınladığımız "2000'lerin en sayko 10 filmi" haberimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür etmek istedik! İşte size 10 sayko film daha!

GALERİ

Milenyumun başından beri dünya sineması şiddetin sozunu artırmaya başladı. İşte bu çılgın filmlerden en sarsıcı 10 tanesi Postkolik farkıyla huzurlarınızda.

GALERİ

Rusya sineması 2000'lerde eski görkemli günlerine geri dönüşün zaferine kutluyor. Biz de bu zafere yakın geçmişin en iyi 10 Rus filmiyle selam duruyoruz.

GALERİ

Anime dünyası 2016 yılının ilk aylarında yepyeni dizilerle renkleniyor. Yeni başlayacak yapımlardan sizler için on tanesini seçtik! Bu diziler takibe değer.

GALERİ

Moskovalı fotoğrafçı Alexander Yakovlev'in profesyonel balerinleri fotoğrafladığı portfolyosundan taşan en güzel kareleri sizler için topladık! Güzele bakmak sevaptır!

GALERİ

Popüler kültür ikonlarının aslında birer alter ego yönetiminde olduğunu hayal eden Alex Solis'in çizimlerine bayıldık. Üstelik yakında kitabı da geliyor!

GALERİ

Geride bıraktığımız yılda sanat dünyası birçok önemli skandala sahne oldu. Hala gündemi meşgul eden bu skandlların en dikkat çekenlerini sizin için derledik. 

GALERİ

Şehrin tüm detaylarını hafızasından çizen ressam Stefan Bleekrode, gerçekten de sıra dışı işlere imza atıyor. Sokak ışıkları, park bankları ve hatta pencerelerdeki perdeler bile; süper hafızalı ressamın kafasından çıkmıyor.

GALERİ

Genelde tersine alışmış olsak da, televizyon ekranlarının bazı önemli dizileri de sinema filmi olarak vizyona girmiştir. Bu yapımlardan en iyi 10 tanesini seçtik!

GALERİ

Herkesin içindeki yemek fotoğrafçısını keşfettiği şu günlerde Instagram’da paylaştıkları ile sağlıklı beslenme konusunda bize yeni ufuklar açan hesapları topladık. 

GALERİ

2015 yılının son vizyon haftasında birbirinden renkli yapımlar gösterime girerek yılı uğurluyor. 2016'ya gün saydığımız haftanın son sinema filmleri karşınızda.

GALERİ

Popüler kültürün pek çok ikonu bu birbirinden tuhaf portrelerde başrol oldu. Kafalar pırıl pırıl, ikonlar tepe tepe olunca bize de paylaşmak düştü tabii!

GALERİ

Yılbaşı ağaçları, yeni yıl kutlamalarının güzelliklerinden. Her sene olduğu gibi bu sene de birbirinden güzel ağaçlar dünyanın dört bir yanında karşımıza çıkıyor. Üstelik içlerinde hayli ilginç olanlar da var.    

GALERİ

Sanal dünyada daha çok CDR ismiyle tanınan Christopher David Ryan'ın Big Hugs projesini görmüş müydünüz? Bu eğlenceli projeyi Instagram üzerinden takip edebilirsiniz. 

GALERİ

Maalesef İstanbul yılbaşı eğlencelerinde son derece yetersiz bir şehir. Halbuki dünyanın pek çok şehrinde kıskançlıktan çatlamamıza neden olan muhteşem kutlamalar gerçekleşiyor. Bir gün bunlara katılabilmeniz ümidiyle sizlere en iyilerini listeledik.

GALERİ

Adam ve Emily Harteau çiftiyle tanışın! 2012 yılından beri yollarda olan ve küçük kızlarıyla tam on dört ülke gezen çiftin keyfine diyecek yok doğrusu!

GALERİ

Artık her Cuma günü haftanın vizyon filmlerini Postkolik'ten takip edeceksiniz. Gösterime giren filmlere dair bilgiler ve fragmanlar Postkolik'te!

GALERİ

Vitesi beşe takacağınız ve yanık lastik izleriyle asfalta imzanızı atacağınız birbirinden muhteşem 10 filmi sizler için derledik! İşte Postkolik ekibinin en sevdiği 10 film.  

GALERİ

Japonya'dan dünyaya yayılan anime kültürünün en sağlam 10 filmini sizler için seçtik, bugüne dek benzer listelerde görmediğiniz sürprizlere hazır olun!

GALERİ

Michael Gump, 1 Ocak'tan bu yana yüzünü her gün farklı bir objeyle kaplıyor ve bu çektiği fotoğrafı Instagram'daki takipçileriyle paylaşıyor. Gump, projesini aralık sonunda tamamlayacak. 

GALERİ

Genç fotoğrafçı Daniel Marker-Moore gezdiği şehirleri farklı ışık kombinasyonlarıyla fotoğraflayıp mükemmel kolajlar üretiyor. Galerimiz, sanatçının en önemli işlerini içeriyor.

GALERİ

İnşaatında Torne Nehrin’den elde edilen 5000 ton kristal ve 30.000 ton saf kar kullanılan The Ice Hotel, kapılarını birkez daha misafirlerine açtı. Üstelik bu sene içinde devasa bir fil var! 

GALERİ

Yılbaşı ruhu etrafı sarmaya başladı. Yılın son iki haftasına girmişken sizler için dünyanın dört bir köşesinden en güzel yılbaşı ağaçlarını bir araya getirdik. 

GALERİ

Piksel şekillerde graffiti akımının öncüsü kabul edilen Invader geçtiğimiz hafta New York'taydı ve eserlerinde şehrin ikonlarına bolca yer verdi, kendisinin hayranıyız.

GALERİ

Son zamanların en popüler yeme-içme trendlerinden biri haline gelen Juice Cleanse, sindirim sistemini dinlendirmek ve vücudu toksinlerden arındırmak isteyenler tarafından her geçen gün daha fazla tercih edilen bir yöntem.

GALERİ
Avusturyalı fotoğrafçı Anne Geier muhteşem bir fotoğraf serisine imza atmış ve can dostlarımız köpeklerin sonbaharı ve kışı karşılamasını ölümsüzleştirmiş. Bu fotoğraflar pazar günününe renk katacak! 
GALERİ

Dünyaca ünlü tabloların röprodüksiyonlarını sokaklara resmeden Julien de Casabiancas'la tanışmanızı tavsiye ediyoruz. Kendisi harika işler çıkarıyor!


1 / 13
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti