YARIN ŞİMDİDEN GÜZEL

David Ross'un tüm dünyayı gezerek çektiği fotoğraflarla ve tarihi bilgilerle donanmış olan Bridges adlı kitabını görmelisiniz!

Çevre dostu, Yeşi Bina Sertifikalı dev kütüphane Taipei Halk Kütüphanesi, kamusal alanlardaki yapılara muhteşem bir örnek.

Sirkeci Tren Garı 21–22 Temmuz tarihlerinde, ilk kez düzenleneek Pet Festivali’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 

 

Lynea Lattanzio, adeta hayatını adadığı binlerce evcil hayvanla bir arada yaşıyor! Bu ilham veren hikayeyi mutlaka okumalısınız.

Hayatlarında radikal bir değişiklik yapmak isteyen genç çift, kelepir fiyata satın aldıkları bir otobüsü harika bir eve dönüştürüp kendilerini yola attı.

Çocuklara hayvan sevgisini küçük yaşlarda aşılayabilmek adına başlayan projede her okula bir kulübe ve sokak köpeği verilmesi amaçlanıyor.

Kedi fotoğrafları konusunda uzmanlaşmış bir fotoğrafçı olan Andrew Martilla, kısa süre önce Cats on Catnip adıyla harika bi kitap yayımladı. 

2012'de Yeldeğirmeni’nde başlayan Mural İstanbul Festivali, yedinci senesinde Kadıköy'ün sokaklarını renklendirmeye devam ediyor. 

Marvel sinema evreninin ilk kadın başrollü filminin müzikleri bir kadın besteciye emanet! Üstelik bu besteci bir Türk!

Kanser Savaşçıları Derneği’nin başlattığı “Saçım Saçın Olsun” projesine ilgi her geçen gün artıyor. Desteğini sen de göster. 

Futbolda dünyanın en büyük organizasyonu olan FIFA Dünya Kupası, 14 Haziran'da başladı. Futbol ateşinin tüm yazı kavurması için zemin ve hava şartları fazlasıyla müsait!

Annesi tarafından terk edilen bu güzeller güzeli çita yavrusuna Amerikalı doğal yaşam parkı görevlileri sahip çıktı!

Babalar Günü'nü televizyon ve film dünyasının unutulmaz süper babalarıyla kutluyoruz. Herkesin babası süper ama bu babalar en süper!

Dünyanın dört bir yanından kıskançlık duygumuzu tavan yaptıracak en güzel otel banyolarını listeledik. Fotoğrafları bile bizde bir rahatlamaya sebep oldu!

Japonya'da küçük bir ada kasabası olan Kamikatsu, tüm dünyaya çevre duyarlılığı ve atık geri dönüşümü konusunda adeta ders veriyor.

Dünya mimarisinin en karakteristik detaylarından olan pencereler André Vicente Gonçalves'in objektifinden sizlerle!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Comedy Wildlife Photography Awards'a başvurular devam ediyor. 2018'in en matrak doğa fotoğrafı bakalım hangisi olacak?

Avustralyalı bir çiftin hayallerinde ülkelerini baştan başa dolaşmak vardı! Bu hayale bir minibüs alarak kavuştular!

Avustralyalı fotoğraf sanatçısı Andrew Griffiths'in helikopterden yaptığı çekimler muazzam metropol manzaraları sunuyor.

Ampüte dağcı Xia Boyu'nun Everest tırmanışı benzersiz azminin ve yaşama sevincinin zaferi. İlham veren müthiş bir hikaye!

Avrupa Taekwondo Şampiyonası’nı üç altın, dört gümüş ve iki bronz madalya ile tamamlayarak dikkatleri üzerine çeken Türk Taekwondo takımının yıldızı İrem Yaman oldu.

13 Mayıs Pazar günü Anneler Günü'nü kutlayacağız. Bu özel günü annenizle yan yana oturup güzel bir filmle kapatmak isteyenlere ise harika önerilerimiz olacak. Anne sevgisi ve anne fedakarlığı temalı bu filmler, bu özel günü daha da anlamlandıracak.

İmkaları sınırlı çocuklara karşılıksız müzik eğitimi vermek amacıyla 2005'te kurulan Barış için Müzik Vakfı, 6500 çocuk ve gence müzik eğitimi verdi.

Yıldızları yorganınız misali üstünüze örtüp doğanın göbeğinde benzersin bir uyku çekmeye var mısınız? Küre otele bayıldık!

Dikkat: Bu fotoğraflar aşırı dozda şirinlik ve muhteşemlik içerir! Sujata Setia'nın benzersiz bebek fotoğraflarına bayıldık!

Engelli fotoğraf sanatçısı Achmad Zulkarnain'in herkese ilham verecek muazzam hikayesiyle sizleri buluşturmak istiyoruz.

Düğün fotoğrafı dendiği zaman dünyada ilginçliğin zirvesinde kesinlikle Ruslar var! Bu kareleri hafızanızdan silemeyeceksiniz!

İsveç'teki metro istasyonlarının sanat galerisinden farkı yok! Stockholm'ün metro istasyonunda yolcular sanat eserleri eşliğinde gidecekleri yere varıyor.

Hem sağlığınızı hem de formunuzu korumak için size adeta kişisel koçluk görevi üstlenecek en iyi mobil uygulamaları mercek altına aldık.

Doğanın en acayip mucizelerinden biri olan Kuzey Işıkları'nı bu benzersiz bir konaklama opsiyonuyla deneyimleme fikrine resmen bayıldık. 

Fotoğraf sanatçısı Mandy Tillitson yaklaşık 9 senedir bebek modellerle çalışıyor. Çektiği karelere baktıkça içiniz açılacak.

Perry Martin ve sarman kedisi T2, tamı tamına 14 senelik özlemin ardından kavuştular! Bu müthiş hikayeye bayılacaksınız.

İnternette bir alışveriş sitesinden buldukları uygun fiyatlı karavanı adeta baştan yaratan bu çifti hayranlıkla tebrik ediyoruz!

Nesli tükenmekte olan bir goril türünün yepyeni üyesi İspanya'da doğdu! Bu sevimli yavru kalplerinizi ısıtacak!

Her ikisi de dört yaşında olan Buddy ve Reagen, güçlü bir bağın ve tatlı bir arkadaşlığın hikayesi olarak ilham verecek bir dostluk öyküsüne sahip.

Türk tiyatro ve edebiyat dünyasının büyük ustası Haldun Taner’in 103. yaş gününde Kadıköy'de Haldun Taner Müze Evi açıldı. 


1 / 3
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Güzel Haberler Postkolik ekibi tarafından Avivasa Emeklilik Ve Hayat A.Ş için hazırlanmıştır.