YARIN ŞİMDİDEN GÜZEL

Nostaljinin ve doğa harikalarının kol kola gireceği bu şahane rotaları imkanı olan her gezgin deneyimlemeli. İşte o eşsiz yolculuklar.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin buz patenindeki yeni yıldızı Efe Çetiz, Ankara’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda dünya rekorunun yeni sahibi oldu.

Oscar'ın habercisi olarak kabul edilen Altın Küre'de Fatih Akın'ın Almanya/Fransa ortak yapımı filmi In The Fade, Yabancı Dilde En İyi Film ödülü aldı. 

14 bedensel engelli dansçıdan oluşan dans grubu Wheelchair Dance Project, Banu Dağcıoğlu Türkeli liderliğinde harika işler çıkarıyor.

Dronestagram adlı Instagram hesabının yöneticileri tarafından seçilen en güzel drone kareleri huzurlarınızda!

Lyon kentindeki binaların duvarlarından bile sanat taşıyor. Yüzde 80'i kadınlardan oluşan CitéCréation adlı sanatçı ekibinin 40 yıllık emeği görülmeye değer!

Campbell çifti 4 yıl önce evlerinden ayrılıp dünya turuna çıktılar ve hatta bu maceralarını kitaplaştırdılar! İlhamı uzakta aramayın.

Leiden halkı ve belediyesi birlik olup şehrin tarihine kazınmış olan fizik ve şiiri şehrin duvarlarına resmetmiş! Gayet görülesi.

2017 kolay bir yıl olmadı ama, hepimizi mutlu edecek birçok güzel gelişme de yaşandı. Yeni yılda bu güzel haberlerin sayısının artması dileğiyle! 

Wise Trees adlı kitapta yer alan 59 ağaç, sizleri doğanın mucizeleriyle tanıştırmayı hedefliyor. Doğa kalbinizi fethedecek.

Danimarkalı doğa aşığı tasarımcı Thomas Dambo ve ekibinin el emeği olan bu kuş yuvalarına hayran olmamak elde değil!

Türk bilim kadını Asu Özdağlar, dünyanın en prestijli üniversitelerinden biri olan MIT'nin Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Bilimleri bölüm başkanı oldu.

Kutlama için bayrakları asın, 9 Mart 2018’de daha önce hiç duymadığımız şarkılar içeren yepyeni bir Jimi Hendrix albümü yayınlanıyor.

Danimarkalı tasarımcılar tarafından tamamen geri dönüştürülmüş malzemeden inşa edilmiş olan bu evi doğa dostları görmeli!

60 yaş üstünü yeniden sosyal hayata bağlayabilmek amacıyla eğitim hayatına başlayan Tazelenme Üniversitesi, Türkiye'nin dört bir yanındaki üniversitelere yayılıyor. 

Ahmet Tutkun, taksicilerin imajının pek de iyi olmadığı İstanbul gibi bir şehirde, müşterilerine ücretsiz olarak çikolata, kek, içecek ve internet imkanı sunarak çok farklı bir profil çiziyor. 

Düğün fotoğrafları her daim özeldir ancak bazıları daha da özel, zira bu fotoğraflarda gelin ve damada ek olarak sevimli misafirler de var!

Kimi yüzyıllar öncesinden kalma, kimi ise yakın zamanda yapılmış. Ama hepsinin ortak özelliği akılları baştan alacak harika tasarımları. 

Koreli sanatçı Hyocheon Jeong, aşık olma sürecinin küçük ve benzersiz detaylarını ölümsüzleştiren şahane çizimlere imza atmış.

Eski beyaz yakalı, yeni seyyah Rich East'le tanışın! Kedisi Willow ile tüm Avustralya'yı karış karış gezmeye çıkmış!

Üsküdar Belediyesi tarafından bir sosyal sorumluluk projesi olarak faaliyete geçiriren Tebessüm Kahvesi'nde 10 down sendromlu personel garsonluk yapıyor.

49 dönümlük orman arazisi üzerine kurulu Isparta Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Türkiye'nin en büyük bakım ve rehabilitasyon merkezi oldu.

Geoff Edwards, eski bir evsiz ve yeni bir Cambridge öğrencisi. İlham veren hikayesi adeta "okumanın yaşı yoktur" diyor!

Kitabı elektronik ortamda okumayı sevenler için güzel bir haberimiz var. Halk Kütüphaneleri'nde artık e-kitap hizmeti de var.

Comedy Wildlife Photography Awards yarışmasına katılan 3500 sevimli hayvan fotoğrafından finale kalanlar haberimizde!

Chi Chi, Güney Kore'den ABD'ye uzanan öyküsüyle engel tanımayan bir yaşam sevincinin tüm zorlukları aşacağını ispatlıyor!

Hamurundan sosuna, peynirinden malzeme seçimine, pişirme tekniğinden sunumuna kadar bir İtalyan klasiği olan pizzaya bu workshop ile hakim olacaksınız.

Hayata Sarıl Derneği, harika bir sosyal sorumluluk projesine imza atarak Türkiye'nin ilk evsizler lokantasını faaliyete geçirdi. 

Dünya çapında soyu en tehlikede olan kuş türlerinden biri olarak bilinen küçük akbabaların Kars'ta yuvasının bulunması kuş gözlemcilerini heyecanlandırdı.

Tierpark Berlin hayvanat bahçesinde dünyaya gelen kar leoparı yavrusu Kitai, görenleri kendine hayran bırakıyor!

Fazıl Say göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Say, 29 Ekim akşamı klasik müzik dünyasının en prestijli müzik ödülü olan ECHO Klassik'i bir kez daha alacak. 

Türkiye’nin ilk ekolojik yuvası olma özelliği taşıyan Bahriye Üçok Ekolojik Çocuk Yuvası, dünyanın en iyi tasarlanan 10 okulu arasına girdi. 

İzmirli genç müzisyen Batu Şener, ünlü müzisyen John Powel ile birlikte milyonların izlediği popüler filmleri müziklerini besteliyor. 

Kış, istemek de geliyor! Bünyede kırıklık, yorgunluk ya da depresyon emareleri görülmeye başladı mı? Reçeteniz bu beş muazzam gıdada!

Klişe tatillerden sıkıldınız mı? Bakir ormanlarla kaplı, masalsı bir tatil yöresiyle tanışmaya var mısınız? Spreewald'ı ıskalamayın!

İşte ne anneler var dedirtecek haberlerden biri daha.... Bu kez Çin'den. 


2 / 3
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Güzel Haberler Postkolik ekibi tarafından Avivasa Emeklilik Ve Hayat A.Ş için hazırlanmıştır.