YARIN ŞİMDİDEN GÜZEL

Sevgililer Günü sadece insanlar arasında değil, doğada da coşkuyla kutlanıyor! İşte aşkın doğadaki harika yansımaları!

14 Şubat Sevgililer Günü vesilesiyle müzik dünyasının birbirinden ünlü ilişkilerinin kahramanlarını sizler için bir araya getirdik. Bu aşklar asla unutulmayacak!

Boston Museum of Fine Arts, henüz üç aylık olan sevimli bir köpeği müzenin güvenlik birimi olarak işe almış. Sizleri Riley ile tanıştıralım. 

Terk edilmiş iki sevimli köpek yavrusunu sahiplenen seyyah Jordan Kahana'nın yolculuğu her görene ilham veriyor!

Günümüzde tek bir orijinal örneğine bile rastlayamadığımız tarihi Van evleri, Tuşba Belediyesi'nin harika bir projesi sonucunda aslına uygun olarak yeniden inşa edildi. 

Yönetmenliğini Tolga Karaçelik'in yaptığı 'Kelebekler' filmi, ABD'deki Sundance Film Festivali'nde, Dünya Sineması Büyük Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü.

Lüleburgaz Belediyesi, karbon salınımını azaltmak ve yenilenebilir enerji kaynaklarıyla ilgili halkı bilinçlendirmek için bisiklet taksi uygulamasını başlattı. 

Milyonlarca çocuğun heyecanla beklediği ara yıl tatili başladı. Bu dönemde çocuğunuzla yapabileceğiniz en keyifli aktiviteleri sizin için sıraladık.

Geri dönüşüm bilincinin aşılanması için İstanbul'un farklı noktalarına yıl sonuna kadar 100 adet mobil atık aktarma otomatı kurulacak.

Jimmy Page, Led Zeppelin hayranlarının 50. yılda yeni Led Zeppelin şarkıları dinleyeceğini müjdeledi. Fakat maaalesef 50. yıla özel bir turne yok!

Action Hunger adlı sivil toplum örgütü tarafından geliştirilen bu makine sayesinde evsizlerin yaşam koşullarının iyileştirilmesi hedefleniyor.

Üç tıp öğrencisinin 2014'te hayat verdiği Leyla'dan Sonra, bugüne kadar 4 bin hasta çocuğun dileğini gerçekleştirmiş muhteşem bir iyilik hareketi. 

İyilikleri ve mutlu olayları daha görünür kılmak, bu konudaki farkındalığı artırarak iyilik bilincinin yayılmasını sağlamayı amaçlayan Begoodto.me, faaliyete geçti. 

Güzel bir yemek yemenin bedeli her daim para olmak zorunda değil. Tokyo'da 50 dakika çalışma karşılığında bedelsiz yemek yenebilecek şirin bir restoran var. 

Nostaljinin ve doğa harikalarının kol kola gireceği bu şahane rotaları imkanı olan her gezgin deneyimlemeli. İşte o eşsiz yolculuklar.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin buz patenindeki yeni yıldızı Efe Çetiz, Ankara’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda dünya rekorunun yeni sahibi oldu.

Oscar'ın habercisi olarak kabul edilen Altın Küre'de Fatih Akın'ın Almanya/Fransa ortak yapımı filmi In The Fade, Yabancı Dilde En İyi Film ödülü aldı. 

14 bedensel engelli dansçıdan oluşan dans grubu Wheelchair Dance Project, Banu Dağcıoğlu Türkeli liderliğinde harika işler çıkarıyor.

Dronestagram adlı Instagram hesabının yöneticileri tarafından seçilen en güzel drone kareleri huzurlarınızda!

Lyon kentindeki binaların duvarlarından bile sanat taşıyor. Yüzde 80'i kadınlardan oluşan CitéCréation adlı sanatçı ekibinin 40 yıllık emeği görülmeye değer!

Campbell çifti 4 yıl önce evlerinden ayrılıp dünya turuna çıktılar ve hatta bu maceralarını kitaplaştırdılar! İlhamı uzakta aramayın.

Leiden halkı ve belediyesi birlik olup şehrin tarihine kazınmış olan fizik ve şiiri şehrin duvarlarına resmetmiş! Gayet görülesi.

2017 kolay bir yıl olmadı ama, hepimizi mutlu edecek birçok güzel gelişme de yaşandı. Yeni yılda bu güzel haberlerin sayısının artması dileğiyle! 

Wise Trees adlı kitapta yer alan 59 ağaç, sizleri doğanın mucizeleriyle tanıştırmayı hedefliyor. Doğa kalbinizi fethedecek.

Danimarkalı doğa aşığı tasarımcı Thomas Dambo ve ekibinin el emeği olan bu kuş yuvalarına hayran olmamak elde değil!

Türk bilim kadını Asu Özdağlar, dünyanın en prestijli üniversitelerinden biri olan MIT'nin Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Bilimleri bölüm başkanı oldu.

Kutlama için bayrakları asın, 9 Mart 2018’de daha önce hiç duymadığımız şarkılar içeren yepyeni bir Jimi Hendrix albümü yayınlanıyor.

Danimarkalı tasarımcılar tarafından tamamen geri dönüştürülmüş malzemeden inşa edilmiş olan bu evi doğa dostları görmeli!

60 yaş üstünü yeniden sosyal hayata bağlayabilmek amacıyla eğitim hayatına başlayan Tazelenme Üniversitesi, Türkiye'nin dört bir yanındaki üniversitelere yayılıyor. 

Ahmet Tutkun, taksicilerin imajının pek de iyi olmadığı İstanbul gibi bir şehirde, müşterilerine ücretsiz olarak çikolata, kek, içecek ve internet imkanı sunarak çok farklı bir profil çiziyor. 

Düğün fotoğrafları her daim özeldir ancak bazıları daha da özel, zira bu fotoğraflarda gelin ve damada ek olarak sevimli misafirler de var!

Kimi yüzyıllar öncesinden kalma, kimi ise yakın zamanda yapılmış. Ama hepsinin ortak özelliği akılları baştan alacak harika tasarımları. 

Koreli sanatçı Hyocheon Jeong, aşık olma sürecinin küçük ve benzersiz detaylarını ölümsüzleştiren şahane çizimlere imza atmış.

Eski beyaz yakalı, yeni seyyah Rich East'le tanışın! Kedisi Willow ile tüm Avustralya'yı karış karış gezmeye çıkmış!

Üsküdar Belediyesi tarafından bir sosyal sorumluluk projesi olarak faaliyete geçiriren Tebessüm Kahvesi'nde 10 down sendromlu personel garsonluk yapıyor.

49 dönümlük orman arazisi üzerine kurulu Isparta Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Türkiye'nin en büyük bakım ve rehabilitasyon merkezi oldu.


2 / 3
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Güzel Haberler Postkolik ekibi tarafından Avivasa Emeklilik Ve Hayat A.Ş için hazırlanmıştır.