YARIN ŞİMDİDEN GÜZEL

Marvel sinema evreninin ilk kadın başrollü filminin müzikleri bir kadın besteciye emanet! Üstelik bu besteci bir Türk!

Kanser Savaşçıları Derneği’nin başlattığı “Saçım Saçın Olsun” projesine ilgi her geçen gün artıyor. Desteğini sen de göster. 

Futbolda dünyanın en büyük organizasyonu olan FIFA Dünya Kupası, 14 Haziran'da başladı. Futbol ateşinin tüm yazı kavurması için zemin ve hava şartları fazlasıyla müsait!

Annesi tarafından terk edilen bu güzeller güzeli çita yavrusuna Amerikalı doğal yaşam parkı görevlileri sahip çıktı!

Babalar Günü'nü televizyon ve film dünyasının unutulmaz süper babalarıyla kutluyoruz. Herkesin babası süper ama bu babalar en süper!

Dünyanın dört bir yanından kıskançlık duygumuzu tavan yaptıracak en güzel otel banyolarını listeledik. Fotoğrafları bile bizde bir rahatlamaya sebep oldu!

Japonya'da küçük bir ada kasabası olan Kamikatsu, tüm dünyaya çevre duyarlılığı ve atık geri dönüşümü konusunda adeta ders veriyor.

Dünya mimarisinin en karakteristik detaylarından olan pencereler André Vicente Gonçalves'in objektifinden sizlerle!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Comedy Wildlife Photography Awards'a başvurular devam ediyor. 2018'in en matrak doğa fotoğrafı bakalım hangisi olacak?

Avustralyalı bir çiftin hayallerinde ülkelerini baştan başa dolaşmak vardı! Bu hayale bir minibüs alarak kavuştular!

Avustralyalı fotoğraf sanatçısı Andrew Griffiths'in helikopterden yaptığı çekimler muazzam metropol manzaraları sunuyor.

Ampüte dağcı Xia Boyu'nun Everest tırmanışı benzersiz azminin ve yaşama sevincinin zaferi. İlham veren müthiş bir hikaye!

Avrupa Taekwondo Şampiyonası’nı üç altın, dört gümüş ve iki bronz madalya ile tamamlayarak dikkatleri üzerine çeken Türk Taekwondo takımının yıldızı İrem Yaman oldu.

13 Mayıs Pazar günü Anneler Günü'nü kutlayacağız. Bu özel günü annenizle yan yana oturup güzel bir filmle kapatmak isteyenlere ise harika önerilerimiz olacak. Anne sevgisi ve anne fedakarlığı temalı bu filmler, bu özel günü daha da anlamlandıracak.

İmkaları sınırlı çocuklara karşılıksız müzik eğitimi vermek amacıyla 2005'te kurulan Barış için Müzik Vakfı, 6500 çocuk ve gence müzik eğitimi verdi.

Yıldızları yorganınız misali üstünüze örtüp doğanın göbeğinde benzersin bir uyku çekmeye var mısınız? Küre otele bayıldık!

Dikkat: Bu fotoğraflar aşırı dozda şirinlik ve muhteşemlik içerir! Sujata Setia'nın benzersiz bebek fotoğraflarına bayıldık!

Engelli fotoğraf sanatçısı Achmad Zulkarnain'in herkese ilham verecek muazzam hikayesiyle sizleri buluşturmak istiyoruz.

Düğün fotoğrafı dendiği zaman dünyada ilginçliğin zirvesinde kesinlikle Ruslar var! Bu kareleri hafızanızdan silemeyeceksiniz!

İsveç'teki metro istasyonlarının sanat galerisinden farkı yok! Stockholm'ün metro istasyonunda yolcular sanat eserleri eşliğinde gidecekleri yere varıyor.

Hem sağlığınızı hem de formunuzu korumak için size adeta kişisel koçluk görevi üstlenecek en iyi mobil uygulamaları mercek altına aldık.

Doğanın en acayip mucizelerinden biri olan Kuzey Işıkları'nı bu benzersiz bir konaklama opsiyonuyla deneyimleme fikrine resmen bayıldık. 

Fotoğraf sanatçısı Mandy Tillitson yaklaşık 9 senedir bebek modellerle çalışıyor. Çektiği karelere baktıkça içiniz açılacak.

İnternette bir alışveriş sitesinden buldukları uygun fiyatlı karavanı adeta baştan yaratan bu çifti hayranlıkla tebrik ediyoruz!

Nesli tükenmekte olan bir goril türünün yepyeni üyesi İspanya'da doğdu! Bu sevimli yavru kalplerinizi ısıtacak!

Her ikisi de dört yaşında olan Buddy ve Reagen, güçlü bir bağın ve tatlı bir arkadaşlığın hikayesi olarak ilham verecek bir dostluk öyküsüne sahip.

Türk tiyatro ve edebiyat dünyasının büyük ustası Haldun Taner’in 103. yaş gününde Kadıköy'de Haldun Taner Müze Evi açıldı. 

Dog adlı Vietnamlı kedinin ünü son günlerde ülkesinin sokaklarından tüm dünyaya taşmış durumda. Esnaf pozlarına bayılacaksınız!

Kenya'nın Nairobi kentinde yaşayan evsiz bir çifte yapılan Sevgililer Günü sürprizi yürekleri eritecek cinsten fotoğraflara dönüşmüş.

Başak Süer'in 1 yıl önce kurduğu Givin, kullanmadığınız eşyaları satarak eğitim vakıflarına destek verebileceğiniz bir sosyal girişim projesi. 

Tek başına yatmaktan korkan beş yaşındaki oğlu için Star Wars temalı uyuma odası inşa eden Derick Winsett, bu şık hareketiyle alkışı topladı.

Yüzlerce İzmirli flamingoların kur danslarını izlemek için 25 Şubat Pazar günü İzmir’in Gediz Deltası’nda bir araya geldi.

 

Tamamı IMAX kameralarla çekilen Pandas'ı izlemek ve bu sevimli hayvanların dünyasına dalmak, mutluluk hormonunu ekstra salgılamanıza neden olacak. 

Emeklilik bir çok şeyin aynı zamanda başlangıcı da. Tam 160 gün süren dünya turuna kendi yaptıkları uçakla çıkan Güney Afrikalı Foster çiftinin hikayesi buna en güzel örneklerden biri. 

Tanınmış müzisyenlerin desteğini alarak Kahramanım Sensin iyilik hareketini başlatan Deniz ve Gökçe Cantürk kardeşler, sattıkları ürünlerle ihtiyaç sahibi çocuklara yardım ediyorlar.

New Orleans'ta bulunan Audubon Aquarium tesisinde yaşayan Kohl ve Zelda'nın aşkları bu özel günde eminiz herkese ilham verecektir.


2 / 4
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Güzel Haberler Postkolik ekibi tarafından Avivasa Emeklilik Ve Hayat A.Ş için hazırlanmıştır.