YARIN ŞİMDİDEN GÜZEL

Avustralyalı bir çiftin hayallerinde ülkelerini baştan başa dolaşmak vardı! Bu hayale bir minibüs alarak kavuştular!

Avustralyalı fotoğraf sanatçısı Andrew Griffiths'in helikopterden yaptığı çekimler muazzam metropol manzaraları sunuyor.

Ampüte dağcı Xia Boyu'nun Everest tırmanışı benzersiz azminin ve yaşama sevincinin zaferi. İlham veren müthiş bir hikaye!

Avrupa Taekwondo Şampiyonası’nı üç altın, dört gümüş ve iki bronz madalya ile tamamlayarak dikkatleri üzerine çeken Türk Taekwondo takımının yıldızı İrem Yaman oldu.

13 Mayıs Pazar günü Anneler Günü'nü kutlayacağız. Bu özel günü annenizle yan yana oturup güzel bir filmle kapatmak isteyenlere ise harika önerilerimiz olacak. Anne sevgisi ve anne fedakarlığı temalı bu filmler, bu özel günü daha da anlamlandıracak.

İmkaları sınırlı çocuklara karşılıksız müzik eğitimi vermek amacıyla 2005'te kurulan Barış için Müzik Vakfı, 6500 çocuk ve gence müzik eğitimi verdi.

Yıldızları yorganınız misali üstünüze örtüp doğanın göbeğinde benzersin bir uyku çekmeye var mısınız? Küre otele bayıldık!

Dikkat: Bu fotoğraflar aşırı dozda şirinlik ve muhteşemlik içerir! Sujata Setia'nın benzersiz bebek fotoğraflarına bayıldık!

Engelli fotoğraf sanatçısı Achmad Zulkarnain'in herkese ilham verecek muazzam hikayesiyle sizleri buluşturmak istiyoruz.

Düğün fotoğrafı dendiği zaman dünyada ilginçliğin zirvesinde kesinlikle Ruslar var! Bu kareleri hafızanızdan silemeyeceksiniz!

İsveç'teki metro istasyonlarının sanat galerisinden farkı yok! Stockholm'ün metro istasyonunda yolcular sanat eserleri eşliğinde gidecekleri yere varıyor.

Hem sağlığınızı hem de formunuzu korumak için size adeta kişisel koçluk görevi üstlenecek en iyi mobil uygulamaları mercek altına aldık.

Doğanın en acayip mucizelerinden biri olan Kuzey Işıkları'nı bu benzersiz bir konaklama opsiyonuyla deneyimleme fikrine resmen bayıldık. 

Fotoğraf sanatçısı Mandy Tillitson yaklaşık 9 senedir bebek modellerle çalışıyor. Çektiği karelere baktıkça içiniz açılacak.

İnternette bir alışveriş sitesinden buldukları uygun fiyatlı karavanı adeta baştan yaratan bu çifti hayranlıkla tebrik ediyoruz!

Nesli tükenmekte olan bir goril türünün yepyeni üyesi İspanya'da doğdu! Bu sevimli yavru kalplerinizi ısıtacak!

Her ikisi de dört yaşında olan Buddy ve Reagen, güçlü bir bağın ve tatlı bir arkadaşlığın hikayesi olarak ilham verecek bir dostluk öyküsüne sahip.

Türk tiyatro ve edebiyat dünyasının büyük ustası Haldun Taner’in 103. yaş gününde Kadıköy'de Haldun Taner Müze Evi açıldı. 

Dog adlı Vietnamlı kedinin ünü son günlerde ülkesinin sokaklarından tüm dünyaya taşmış durumda. Esnaf pozlarına bayılacaksınız!

Kenya'nın Nairobi kentinde yaşayan evsiz bir çifte yapılan Sevgililer Günü sürprizi yürekleri eritecek cinsten fotoğraflara dönüşmüş.

Başak Süer'in 1 yıl önce kurduğu Givin, kullanmadığınız eşyaları satarak eğitim vakıflarına destek verebileceğiniz bir sosyal girişim projesi. 

Tek başına yatmaktan korkan beş yaşındaki oğlu için Star Wars temalı uyuma odası inşa eden Derick Winsett, bu şık hareketiyle alkışı topladı.

Yüzlerce İzmirli flamingoların kur danslarını izlemek için 25 Şubat Pazar günü İzmir’in Gediz Deltası’nda bir araya geldi.

 

Tamamı IMAX kameralarla çekilen Pandas'ı izlemek ve bu sevimli hayvanların dünyasına dalmak, mutluluk hormonunu ekstra salgılamanıza neden olacak. 

Emeklilik bir çok şeyin aynı zamanda başlangıcı da. Tam 160 gün süren dünya turuna kendi yaptıkları uçakla çıkan Güney Afrikalı Foster çiftinin hikayesi buna en güzel örneklerden biri. 

Tanınmış müzisyenlerin desteğini alarak Kahramanım Sensin iyilik hareketini başlatan Deniz ve Gökçe Cantürk kardeşler, sattıkları ürünlerle ihtiyaç sahibi çocuklara yardım ediyorlar.

New Orleans'ta bulunan Audubon Aquarium tesisinde yaşayan Kohl ve Zelda'nın aşkları bu özel günde eminiz herkese ilham verecektir.

Sevgililer Günü sadece insanlar arasında değil, doğada da coşkuyla kutlanıyor! İşte aşkın doğadaki harika yansımaları!

14 Şubat Sevgililer Günü vesilesiyle müzik dünyasının birbirinden ünlü ilişkilerinin kahramanlarını sizler için bir araya getirdik. Bu aşklar asla unutulmayacak!

Boston Museum of Fine Arts, henüz üç aylık olan sevimli bir köpeği müzenin güvenlik birimi olarak işe almış. Sizleri Riley ile tanıştıralım. 

Terk edilmiş iki sevimli köpek yavrusunu sahiplenen seyyah Jordan Kahana'nın yolculuğu her görene ilham veriyor!

Günümüzde tek bir orijinal örneğine bile rastlayamadığımız tarihi Van evleri, Tuşba Belediyesi'nin harika bir projesi sonucunda aslına uygun olarak yeniden inşa edildi. 

Yönetmenliğini Tolga Karaçelik'in yaptığı 'Kelebekler' filmi, ABD'deki Sundance Film Festivali'nde, Dünya Sineması Büyük Jüri Özel Ödülü'ne layık görüldü.

Lüleburgaz Belediyesi, karbon salınımını azaltmak ve yenilenebilir enerji kaynaklarıyla ilgili halkı bilinçlendirmek için bisiklet taksi uygulamasını başlattı. 

Milyonlarca çocuğun heyecanla beklediği ara yıl tatili başladı. Bu dönemde çocuğunuzla yapabileceğiniz en keyifli aktiviteleri sizin için sıraladık.

Geri dönüşüm bilincinin aşılanması için İstanbul'un farklı noktalarına yıl sonuna kadar 100 adet mobil atık aktarma otomatı kurulacak.


3 / 5
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Güzel Haberler Postkolik ekibi tarafından Avivasa Emeklilik Ve Hayat A.Ş için hazırlanmıştır.