ss POP-KÜLTÜR Hakkında Haberler ve Yazılar Burada! | POSTKOLİK
cdn.postkolik.com/pop-kultur
POP-KÜLTÜR

2 Haziran'da Las Vegas'ta gerçekleşecek olan Sin City etklinliğinde 1000 katılımcı dünyanın en büyük grup seks partisini yaparak dünya rekoru kıracak! 

Prens Harry ve Meghan Markle, 19 Mayıs’ta evleniyor. Dünya magazin basınının büyük bir merakla beklediği düğünün dikkat çeken detayları burada.

Parisli sokak sanatçısı Pascal Boyart bir ilke imza atarak duvar çalışmalarına Bitcoin hesabının QR kodunu eklemiş ve kısa sürede 1000 dolar bağış toplamış. 

Toy Story tutkunu olup da bu uçakta uçmak istemeyecek olan herhalde yoktur diye düşünüyoruz. Detaylara bayılacaksınız. 

Jameie Barrow adlı çılgın sporcu, bir Maserati'nin arkasına bağlanan snowboard'la birlikte buz tutmuş St. Moritz gölü üzerinde saatte 151 kilometre hıza ulaştı. 

Kızıl güzelliği kesinlikle bir başka! Rus fotoğraf sanatçısı Kseniya Vetrova'nin çektiği fotoğraflarda bu gerçek bir kez daha kanıtlandı. 

Çok sayıda şarkıcı, bohem sanatçı ve yazara uzun süreli ev sahipliği yapan ikonik Chelsea Hotel, geçirdiği restorasyonun ardından eski kapılarını sattı. 

Los Angeles'ta temelleri kısa süre önce atılan Lucas Museum of Narrative Arts inşaatının dört yıl içinde tamamlanması bekleniyor. 

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Red Bull Art Around, 4-20 Mayıs tarihleri arasında Arnavutköy’ün sokaklarını çağdaş sanatla buluşturmaya hazırlanıyor

Galatasaray'ın antrenman tesisleri artık hiç olmadığı kadar renkli! Fatih Terim'in talimatıyla Florya Metin Oktay Tesisleri'nin duvarlarına 7 adet graffiti yapıldı. 

Tüm zamanların en önemli bilim kurgu filmleri arasında gösterilen 2001: A Space Odyssey için muhteşem bir kitap yayınlandı. 

Meksikalı sanatçı Phil Vance bu muhteşem Joker portresi için 2008 tarihli The Dark Knight filminden Joker'in repliklerini kullanmış.

Sokak köpeklerinin yaşam koşullarını iyileştirme hedefiyle kurulan Pati Birliği’nin mobil uygulaması App Store’da yerini aldı.

Buket Tahmaz Savaş’ın gerçekliği ve gerçekliğin getirdiği körlüğü hatırlattığı İçimdeki Gölge adlı romanı, Altın Kitaplar etiketiyle satışta. 

Farklı meslek gruplardanolan ve başarılarıyla dünyaya ilham veren 17 müthiş kadın, Barbie'nin Role Model adlı yeni serisinde ölümsüzleşti. 

New York Times’ın piyasaya çıkardığı In a Glaxy Far, Far Away Star Wars tutkunlarının kesinlikle kaçırmak isteyemeyeceği bir kitap olmuş. 

1999'da kurulan Lyon merkezli dans topluluğu Pockemon Crew, 3-2-1...Kayıt! başlıklı gösterileriyle 25 Nisan'da İş Sanat sahnesinde!

Ödüllü yazar Tara Altebrando’nun akıllardan silinmeyecek yeni romanı Saklı Kalan, Altın Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Hayat tarzınızda yapacağınız küçük değişikliklerle yaşam kalitenizi yükseltecek tüyolar veren Food & Mood eğitim serisini kaçırmayın. 

Wilson, Avustralya Açık’ta 20. Grand Slam’ini kazanarak kırılması zor bir rekoru eline geçiren Roger Federer için Collector's Edition Platinum Racket Package’i satışa sundu. 

Asmalı Sahne’nin bu sezonki en çarpıcı oyunlarından biri olan Aut, futbol taraftar liderleri ile futbolu yönetenler arasındaki kirli ilişkilerin anlatıldığı sıra dışı bir oyun. 

Müzik, moda ve spor dünyasından yaratıcı ve vizyon sahibi isimlerin yer aldığı adidas Originals’ın Original is Never Finished temalı 2018 marka filmini kaçırmayın. 

Dijital sanatçı ve fotoğrafçı Sergey Dryutskiy, mimari yapıları ve doğal güzellikleri tepetaklak ederek baş döndüren sürreal fotoğraflar oluşturuyor

7 ay süresince, toplam 450 saat çalışılarak hazırlanmış olan Star Wars graffitisinin çizim aşamalarını izlemek büyük keyif!

Gözlerinize ve sinir sistemiminize güveniyorsanız, sizleri dünyanın en zor puzzle'ı ile tanıştıralım. Bu puzzle ile kafayı yemeniz büyük ihtimal.

İngiltere'de bulunan Thorpe Park Resort adlı lunapark tüm parkı devasa bir The Walking Dead deneyimine dönüştürmüş!

LEGO'nun 2018 model setleri arasında dikkatimizi en çok çeken, şahane Hulkbster zırhı oldu. Avengers ruhu bu sette!

Doğuş Otomotiv’in trafik güvenliği bilincini artırmak amacıyla yürüttüğü ve bu yıl 14. yılını geride bırakan “Trafik Hayattır!” kurumsal sorumluluk platformu, 2018'deki ilk özel projesini Sıla ile hayata geçirdi.

Bugüne dek Marvel filmlerinde Wakanda’yı hep duyduk, artık bu muazzam Afrika krallığını tüm görkemiyle deneyimleme zamanı geldi. 

16 Şubat'ta tüm dünyayla birlikte ülkemizde de gösterime girecek olan Black Panther filmi için müthiş bir figür çıkıyor!

Çin takvimine göre 16 Şubat'ta başlayacak yeni yıl, 2018'de köpek yılı olarak kutlanıyor. Köpek yılının hayatınıza, evinize ve dünyaya neler getireceğine yakından baktık.

Geçtiğimiz sene Kareli Öyküler kitabıyla okurlarıyla buluşan Tolga Gümüşay, bu kez de Genç Kareli Öyküler kitabıyla karşımızda. Gümüşay, Altın Kitaplar etiketiyle yayınlanan yeni kitabını anlattı. 

Birleşik Krallık’ın posta servisi Royal Mail, tüm posta işlemlerinde kullanılmak üzere Game of Thrones temalı bir çok özel bir pul serisi piyasaya çıkardı.

Kerem Alışık’ın süpervizörlüğünü, Melda Narin Güler'in yönetmenliğini üstlendiği Yedi adlı tiyatro oyunu, 2 Şubat'ta Sahne Çolpan da perde açıyor. 

Ouija: Stranger Things oyunu ile Upside Down'un gizemli sırlarını açığa çıkarmaya ne dersiniz? Stranger Things tutkunları bu oyuna bayılacak. 

1994 yılında hayat verdiği Hilal’in hikayelerini kronolojik olarak kitap haline getirmeye başlayan usta çizer Kenan Yarar, yurtdışı projeleriyle de gündemde. 


1 / 39
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti