ss POP-KÜLTÜR Hakkında Haberler ve Yazılar Burada! | POSTKOLİK
cdn.postkolik.com/pop-kultur/2
POP-KÜLTÜR

Sene sonunda satışa çıkacak olan Maximus Decimus Meridius figürü, muazzam detayarıyla koleksiyonlerle için tam bir arzu nesnesi.

Ne zaman The Shining'i izlesek Jack Torrance'le kadeh tokuşturmak isteriz. Bu hayal gerçek olmaya çok yaklaştı!

İş Bankası’nın 93 yıllık reklam yolculuğunu yansıtan sergi, 25 Mart 2018 tarihine kadar Eminönü’ndeki tarihi müze binasında ziyaret edilebilir.

Kendisine ait bir teknikle ormanlarda graffiti yapmanın bir çözümünü bulan Evgeny Ches, ortaya harika sonuçlar çıkarmış.

Altın Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini alan Savcı, sıkı bir polisiye romanı. Karanlık kuzey polisiyelerini Ortadoğu mistisizmi ile harmanlayan romanı yazarıyla konuştuk.

Küresel ısınma alanında yapılan araştırmalardan elde edilen verilere göre çikolatanın ömrü tahmin edeceğinizden daha kısa!

Türkiye İş Bankası desteğiyle sürdürülen Zeugma Antik Kenti kazıları, Prof. Dr. Kutalmış Görkay liderliğinde 13. yılına girdi. 

2018’i sanatseverlerin kaçırmak istemeyeceği etkinliklerle karşılamaya hazırlanan İş Sanat, müzik, edebiyat ve dans dolu programıyla sanatın tüm renklerini sahnesine taşıyacak.

İngiliz doğa fotoğrafçısı Tim Flach'ın nesli tükenen hayvanlara dikkat çekmek amacıyla imza attığı gezici sergiyi görmelisiniz!

Michele Baldini tavasını ve yumurtaları adeta bir tuval ve boya seti gibi kullanıyor! Bunlar yumurtadan çok daha fazlası!

Bu fırının sahipleri ürünlerini force kullanarak yapıyor! İsveç'te bulunan Star Wars Bakery, zencefilli çörekten harikalar yaratmış!

Rebel Coast Winery adlı şirketin ürettiği alkolsüz şarapların gizli formülünde kenevir mevcut. Organik ötesi bir seçim!

Juno uzay aracının Jüpiter fotoğrafları NASA tarafından yayınlandı! Adeta birer Van Gogh tablosunu andırıyorlar!

Lego Bricks, ilk versiyonu satış rekorları kıran Tac Mahal setini yeniden satışa sundu. Yeni Tac Mahal seti tam 5.923 parçadan oluşuyor

Dünyada modaya yön veren 10 moda fotoğrafçı listesinde ortağı Marcus Piggott ile en üstlerde yer alan Mert Alaş, birlikteliklerini çok özel bir kitapla kutluyor!

One Year Fund vakfının takvim ve ajandaları için soyunan sporcuların amacı yetenekli gençlere burs imkanı sağlamak.

Yolunuz Vancouver'a düşerse ve çılgın renklere sahip sevimli bir dövmeye sahip olmak isterseniz Katie, aradığınız sanatçı!

Efsane video oyunu Street Fighter bu kez de bir kot pantolon tasarımında karşımıza çıkıyor. Retro oyun tutkunları bu modellere bayılacak! 

Hazır yılbaşı da yaklaşıyorken, şahane tasarımlara sahip bu Game of Thrones kartları Westeros havası estirecek!

Düşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları, Hayalet Kitap ve Varolmayanlar'dan sonra Doğu Yücel, bu kez bir polisiye romanla karşımızda. 

The Empire Against Crisis, Death Star havaya uçunca Vader ve emrindeki bir avuç Stormtrooper'ın işsiz kalınca neler yaptığını anlatıyor.  

İngiliz illüstratör Steve Cutts, Happiness adlı 4 dakikalık kısa animasyonda modern toplumun aşırılıklarını sıçanların dünyasında hikayeleştiriyor.

Bir başka Lego Ideas projesi daha raflardaki yerini almak üzere. TRON: Legacy Light Cycle, önümüzdeki sene satışta olacak. 

Los Angeles’ta yaşayan sokak sanatçısı Lonesome Town, sokağa atılmış eşyaların üstüne üzgün surat çizerek görenleri gülümsetiyor. 

Pancake yemeyi seven ve Star Wars hayranı olan takipçilerimiz, eminiz bu muhteşem tavayı kaçırmayacaktır! Güç midenizde!

Manga ve süper kahramanlar Türk bir sanatçının kaleminde buluştu! Oli Fux son dönemde bizi heyecanlandıran çizerlerden.

Japonya'da faaliyet gösteren Gatebox adlı şirket, anime karakterlerle evlenenlere her ay maaş bağlayacağını açıkladı!

Saint Petersburg'lu fotoğraf sanatçısı Erika Parfenova'nın Readheads adını verdiği yeni serisinin konuğu kızıl insanlar oldu. 

Harper’s Bazaar dergisinin Mart 1963 sayısında yayımlanan Melvin Sokolsky imzalı Fashion Bubbles çekimleri, bugün bile insanları şaşırtmaya devam ediyor. 

Yamyam Hannibal’ın elektrik sandalyesine sabitlenmiş haldeki yeni figürü, korkunç karakterler koleksiyonunuza girmeye hazır! 

15 Aralık’ta satışa çıkacak olan The Art of Star Wars: The Last Jedi, filmin kamera arkası sürecinin detaylarına ışık tutan harika bir kitap.

Korku, fantastik, bilim kurguyu komedi ile harmanladığı Can Avar serisiyle beğeni toplayan genç yazar Haktan Kaan İçel, Postkolik’in sorularını yanıtladı.

Çekimleri Tim Walker tarafından gerçekleştirilen ve sadece siyah mankenlerin yer aldığı 2018 Pirelli Takvimi New York’taki Manhattan Center’da tanıtıldı.

Game of Thrones’un acımasız kralı Robert Baratheon’un tacı, gerçek dünyada ekrandaki etkiyi yaratabilmesi için gerçek metalden üretilmiş. 

17- 18 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek “3. Kara Hafta İstanbul Festivali” kapsamında, polisiye romanın dünyaca ünlü pek çok usta siması bir araya geliyor.

Son yılların koleksiyon çılgınlığına dönüşen Funko firmasının ürettiği POP! figürlerden muhteşem bir Mortal Kombat koleksiyonu geliyor!


2 / 39
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti