cdn.postkolik.com/pop-kultur/2
POP-KÜLTÜR

Buket Tahmaz Savaş’ın gerçekliği ve gerçekliğin getirdiği körlüğü hatırlattığı İçimdeki Gölge adlı romanı, Altın Kitaplar etiketiyle satışta. 

Farklı meslek gruplardanolan ve başarılarıyla dünyaya ilham veren 17 müthiş kadın, Barbie'nin Role Model adlı yeni serisinde ölümsüzleşti. 

New York Times’ın piyasaya çıkardığı In a Glaxy Far, Far Away Star Wars tutkunlarının kesinlikle kaçırmak isteyemeyeceği bir kitap olmuş. 

1999'da kurulan Lyon merkezli dans topluluğu Pockemon Crew, 3-2-1...Kayıt! başlıklı gösterileriyle 25 Nisan'da İş Sanat sahnesinde!

Ödüllü yazar Tara Altebrando’nun akıllardan silinmeyecek yeni romanı Saklı Kalan, Altın Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Hayat tarzınızda yapacağınız küçük değişikliklerle yaşam kalitenizi yükseltecek tüyolar veren Food & Mood eğitim serisini kaçırmayın. 

Wilson, Avustralya Açık’ta 20. Grand Slam’ini kazanarak kırılması zor bir rekoru eline geçiren Roger Federer için Collector's Edition Platinum Racket Package’i satışa sundu. 

Asmalı Sahne’nin bu sezonki en çarpıcı oyunlarından biri olan Aut, futbol taraftar liderleri ile futbolu yönetenler arasındaki kirli ilişkilerin anlatıldığı sıra dışı bir oyun. 

Müzik, moda ve spor dünyasından yaratıcı ve vizyon sahibi isimlerin yer aldığı adidas Originals’ın Original is Never Finished temalı 2018 marka filmini kaçırmayın. 

Dijital sanatçı ve fotoğrafçı Sergey Dryutskiy, mimari yapıları ve doğal güzellikleri tepetaklak ederek baş döndüren sürreal fotoğraflar oluşturuyor

7 ay süresince, toplam 450 saat çalışılarak hazırlanmış olan Star Wars graffitisinin çizim aşamalarını izlemek büyük keyif!

Gözlerinize ve sinir sistemiminize güveniyorsanız, sizleri dünyanın en zor puzzle'ı ile tanıştıralım. Bu puzzle ile kafayı yemeniz büyük ihtimal.

İngiltere'de bulunan Thorpe Park Resort adlı lunapark tüm parkı devasa bir The Walking Dead deneyimine dönüştürmüş!

LEGO'nun 2018 model setleri arasında dikkatimizi en çok çeken, şahane Hulkbster zırhı oldu. Avengers ruhu bu sette!

Doğuş Otomotiv’in trafik güvenliği bilincini artırmak amacıyla yürüttüğü ve bu yıl 14. yılını geride bırakan “Trafik Hayattır!” kurumsal sorumluluk platformu, 2018'deki ilk özel projesini Sıla ile hayata geçirdi.

Bugüne dek Marvel filmlerinde Wakanda’yı hep duyduk, artık bu muazzam Afrika krallığını tüm görkemiyle deneyimleme zamanı geldi. 

16 Şubat'ta tüm dünyayla birlikte ülkemizde de gösterime girecek olan Black Panther filmi için müthiş bir figür çıkıyor!

Çin takvimine göre 16 Şubat'ta başlayacak yeni yıl, 2018'de köpek yılı olarak kutlanıyor. Köpek yılının hayatınıza, evinize ve dünyaya neler getireceğine yakından baktık.

Geçtiğimiz sene Kareli Öyküler kitabıyla okurlarıyla buluşan Tolga Gümüşay, bu kez de Genç Kareli Öyküler kitabıyla karşımızda. Gümüşay, Altın Kitaplar etiketiyle yayınlanan yeni kitabını anlattı. 

Birleşik Krallık’ın posta servisi Royal Mail, tüm posta işlemlerinde kullanılmak üzere Game of Thrones temalı bir çok özel bir pul serisi piyasaya çıkardı.

Kerem Alışık’ın süpervizörlüğünü, Melda Narin Güler'in yönetmenliğini üstlendiği Yedi adlı tiyatro oyunu, 2 Şubat'ta Sahne Çolpan da perde açıyor. 

Ouija: Stranger Things oyunu ile Upside Down'un gizemli sırlarını açığa çıkarmaya ne dersiniz? Stranger Things tutkunları bu oyuna bayılacak. 

1994 yılında hayat verdiği Hilal’in hikayelerini kronolojik olarak kitap haline getirmeye başlayan usta çizer Kenan Yarar, yurtdışı projeleriyle de gündemde. 

Sene sonunda satışa çıkacak olan Maximus Decimus Meridius figürü, muazzam detayarıyla koleksiyonlerle için tam bir arzu nesnesi.

Ne zaman The Shining'i izlesek Jack Torrance'le kadeh tokuşturmak isteriz. Bu hayal gerçek olmaya çok yaklaştı!

İş Bankası’nın 93 yıllık reklam yolculuğunu yansıtan sergi, 25 Mart 2018 tarihine kadar Eminönü’ndeki tarihi müze binasında ziyaret edilebilir.

Kendisine ait bir teknikle ormanlarda graffiti yapmanın bir çözümünü bulan Evgeny Ches, ortaya harika sonuçlar çıkarmış.

Altın Kitaplar etiketiyle raflardaki yerini alan Savcı, sıkı bir polisiye romanı. Karanlık kuzey polisiyelerini Ortadoğu mistisizmi ile harmanlayan romanı yazarıyla konuştuk.

Küresel ısınma alanında yapılan araştırmalardan elde edilen verilere göre çikolatanın ömrü tahmin edeceğinizden daha kısa!

Türkiye İş Bankası desteğiyle sürdürülen Zeugma Antik Kenti kazıları, Prof. Dr. Kutalmış Görkay liderliğinde 13. yılına girdi. 

2018’i sanatseverlerin kaçırmak istemeyeceği etkinliklerle karşılamaya hazırlanan İş Sanat, müzik, edebiyat ve dans dolu programıyla sanatın tüm renklerini sahnesine taşıyacak.

İngiliz doğa fotoğrafçısı Tim Flach'ın nesli tükenen hayvanlara dikkat çekmek amacıyla imza attığı gezici sergiyi görmelisiniz!

Michele Baldini tavasını ve yumurtaları adeta bir tuval ve boya seti gibi kullanıyor! Bunlar yumurtadan çok daha fazlası!

Bu fırının sahipleri ürünlerini force kullanarak yapıyor! İsveç'te bulunan Star Wars Bakery, zencefilli çörekten harikalar yaratmış!

Rebel Coast Winery adlı şirketin ürettiği alkolsüz şarapların gizli formülünde kenevir mevcut. Organik ötesi bir seçim!

Juno uzay aracının Jüpiter fotoğrafları NASA tarafından yayınlandı! Adeta birer Van Gogh tablosunu andırıyorlar!


2 / 39
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti