Haberi Paylaş!
DİZİ
03.07.2019

Bilim kurgu tutkunları Pandora dizisini kaçırmasın!

2199 yılında geçecek bir bilim kurgu macerası olacak Pandora, DC çizgi roman karakterlerine ait dizilerle adını duyuran ABD menşeli CW kanalının en dikkat çeken dizilerinden biri. 


DC çizgi roman karakterlerine ait dizilerle adını duyuran ABD menşeli CW kanalı, görünüşe bakılırsa bu yaz dümenini bilim kurguya doğru kıracak. Kanalın yüksek bütçeli yeni projesi olan Pandora, 2199 yılında geçiyor ve Jax adlı baş karakterinin yaşadığı büyük trajediye odaklanıyor. Ailesini beklemediği bir biçimde kaybeden Jax, aradığı huzuru Earth's Space Training Academy'e kaydolunca bulur. Bu akademi, Dünya dışı tehditlerle başa çıkmak için özel eğitimli askerler yetiştiren bir kurumdur. Jax, bu akademide geçireceği süreçte hem ailesinin sırlarıyla yüzleşecek hem de Dünya'nın belki de son umudu olan bu projede önemli bir rol oynayacak.


Pandora'nın oyuncu kadrosu bir hayli iddialı isimlerin bir araya gelmesiyle oluşturulmuş. Priscilla Quintana (Traffik), Oliver Dench (Ride), Raechelle Banno (Home and Away), John Harlan Kim (The Librarians), Ben Radcliffe (The Evermoor Chronicles), Banita Sandhu (October), Martin Bobb-Semple (Free Rein) ve Noah Huntley (28 Days Later), bu yüksek bütçeli bilim kurgu yapım için kamera karşısında hünerlerini sergileyecek olan isimler. 16 Temmuz’da ilk bölümü ekrana gelecek olan Pandora’nın yapımcı kadrosunda, Castle dizisiyle uzun seneler istikrarlı başarılara imza atan Mark A. Altman ve Steve Kriozere dikkat çekiyor. Bu ikilinin elinden çıkan her projeye güvenimiz tam. Yaz sıcaklarının tavan yapacağı günlerde Pandora ile tebdil-i mekanda ferahlık var diyerek Dünya dışı maceralara çıkmak, umarız rehavetimizi alacaktır.