Haberi Paylaş!
DİZİ
19.07.2019

Comedy Central'in yeni komedi dizisi South Side, 24 Temmuz'da başlıyor

ABD'nin en çok izlenen komedi yayın kanalı olan Comedy Central, 24 Temmuz'da başlayacak yeni dizisi South Side ile iki sıkı dostun iş hayatına atılma sürecini  komik bir şekilde ele alacak. 


ABD'nin en sevilen ve en çok izlenen komedi yayın kanalı olan Comedy Central, yaz sezonu için oldukça iddialı bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Marlon dizisinin senaristi Diallo Riddle ve Glow dizisini kaleme alan Bashir Salahuddin tarafından ortaklaşa hazırlanan South Side, 2019 yazına kahkahalar eşliğinde damga vurmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılarından birinin ünlü talk şov sunucusu Jimmy Fallon olduğunun özellikle altını çizelim. Şikago'nun güneyinde bulunan Englewood semtinde geçen bu işçi sınıfı macerasında, eyalet üniversitesinden yeni mezun olan iki sıkı dostun iş hayatına atılma süreci konu ediniliyor. Rent-T-Own adlı nakliye şirketinde çalışmaya başlayan kankaların kahkaha yüklü maceraları eminiz izleyicilere keyifli saatler geçirtecektir.


Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden renkli isimler yer alıyor. Lil Rel Howery (Get Down), Nathaniel “Earthquake” Stroman (The Longshots), Jeff Tweedy (Wilco), LisaRaye McCoy (Beauty Shop), Kel Mitchell (Game Shakers), Ed Lover (Who's The Man?) ve Chandra Russell (Night Shades) bu renkli komedi için kamera karşısına geçmişler. Bu arada Jimmy Fallon’un programında da kendisine eşlik eden Roots grubunun dizinin müziklerine imza atacağı ve grubun maestrosu Questlove’ın bizzat tüm dizinin müzik yönetmenliğini üstleneceği de kesinleşti. Fallon’un da dizide yardımcı olarak rol alacağı da kulağımıza gelen dedikodular arasında. Komedi dizilerini seviyorsanız, 24 Temmuz’da başlayacak South Side’ı ıskalamayın!