Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
04.08.2020

Nick Frost ve Simon Pegg’li Truth Seekers dizisinden ilk fragman

Nick Frost ve Simon Pegg’in paranormal olayları araştıran iki arkadaşı canlandıracağı Truth Seekers dizisi Amazon'da ekrana gelecek. Korku ve komedi türlerini harmanlayan diziden ilk fragman geldi.

Shaun of the Dead, Hot Fuzz ve The World's End ile gönüllerimizde taht kuran komik ikili Simon Pegg ve Nick Frost, Comic Con 2020'de yeni projelerini duyurarak sevenlerini sevindirdi. Comic Con'da fragmanı yayımlanan Truth Seekers ismindeki sekiz bölümlük korku/komedi dizisinin henüz çıkış tarihi duyurulmadı ancak bu yıl içinde çıkacağı ve Amazon Prime'da yer alacağı kesin. İnternet kurulum elemanı görünümünde gizlenen iki paranormal dedektifin hikayesini anlatacak olan Truth Seekers, zaman zaman tüylerinizi diken diken yaparken bazen de gülmekten kırıp geçirecek. Dizininn ilerleyen bölümlerinde ise Pegg ve Frost, karşılaştıkları hayaletlerin dünyanın sonunu getirme planları yaptıklarını öğrenecek ve sevdiklerini korumak için kolları sıvayacak.
 


Sevilen dizi Supernatural ile kült film Ghost Busters'ın dengeli bir birleşimi gibi olan yapımın Comic Con sunumunda Simon Pegg ve Nick Frost'a iki değerli yazar James Serafinowicz ile Nat Saunders da eşlik etti. Sunumlarında özellikle korku türü ile komedinin nasıl en iyi şekilde harmanladıklarına odaklanan ekip, sert korku öğelerine yerleştirilen komikliklere örnek verirken Shaun of the Dead'i hatırlattılar. Dizinin sinopsisi şöyle: “Gus (Nick Frost) ve Dave (Simon Pegg), Birleşik Krallık’taki paranormal olayları incelemek ve filme almak için bir araya gelirler. Evde yaptıkları hayalet tespit etme cihazları ile perili kiliseleri, yeraltı sığınaklarını ve terk edilmiş hastaneleri ziyaret eden ikili, bu maceralarını internetteki kanallarında yayınlarlar. İkili tüm insanlığın kaderini belirleyecek bir komployu gün yüzüne çıkarırken, maceraları daha tehlikeli bir hâl almaya başlar.”