Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
08.07.2020

Oscar ödüllü Hilary Swank, bilim kurgu dizisi Away ile karşımızda

İki Oscar ödüllü Hilary Swank'in başrolünde yer aldığı yeni bilim kurgu dizisi Away'den teaser geldi. 4 Eylül'de Netflix'te ekrana gelecek dizi, çok da uzak olmayan bir gelecekte Mars'a insanlı bir uzay aracı gönderilişini konu alıyor.

Bilim kurgu türünden hoşlananlara ilaç gibi gelecek bir dizi yolda. Heyecan verici ve duygusal hikayesiyle Away, insanların ulaşabileceği inanılmaz başarıları ve bu uğurda yapabilecekleri fedakârlıkları konu alıyor. Çok da uzak olmayan bir gelecekte Mars'a insanlı bir uzay aracı gönderilir. Bu riskli görev için, dünyanın dört bir yanından seçkin astronotlar bir araya getirilmiştir. Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Çin, Hindistan ve İngiltere gibi farklı ülkelerden gelen bu astronotlar, her şey yolunda giderse, evleri bildikleri yerlerden ve sevdiklerinden üç yıl boyunca ayrı kalacaktır.
 

Amerikalı astronot Emma Green (Hilary Swank), Mars'a yapılacak ilk yolculuk için uluslararası bir mürettebatı komuta etmeye hazırlanır. Ancak bu süreçte, eşini (Josh Charles) ve ergenlik dönemindeki kızını (Talitha Bateman) ona en çok ihtiyaç duydukları anda geride bırakma kararıyla barışmak zorundadır. Mürettebatın uzay yolculuğu zorlaştıkça kişisel dinamikler ve sevdiklerini Dünya'da bırakmış olmanın etkileri giderek karmaşık bir hâl alır. Away, yıldızlara ulaşmak için bazen evimizi arkamızda bırakmamız gerektiğini gösteriyor. Andrew Hinderake tarafından yaratılan dizinin yürütücü yapımcılığını Jason Katims, Jessica Goldberg Jason Katims, Matt Reeves, Andrew Hinderaker, Edward Zwick, Hilary Swank, Adam Kassan ve Jeni Mulein üstleniyor. Away’in oyuncu koltuğunda Hilary Swank, Josh Charles, Ato Essandoh, Mark Ivanir ve Ray Panthaki gibi birçok ünlü isim bulunuyor. Away, 4 Eylül'de Netflix’te yayınlanacak.