Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
08.04.2017

Bereketli topraklar üzerinde rock rüzgârı: Çukurova Rock Festivali

Bu yıl 12-13-14 Mayıs tarihleri arasında Adana Galeria AVM Çim Alan’da ilki gerçekleşecek Çukurova Rock Festivali’nde sahne alacak isimler açıklandı. 

Geçtiğimiz yıl Zeytinli Rock Festivali’nde, 70'den fazla sanatçı ve 100.000'den fazla müzikseveri buluşturarak, Türkiye müzik festivali tarihine damga vuran Milyon Yapım, 2017 yılında yepyeni bir festivali daha müzikseverlerle buluşturuyor. Günde 7 sanatçının sahne alacağı programda, Adana ve civarında yaşayan müzikseverler, Çukurova Rock Festivali'nde 3 gün boyuca yüzde yüz müzik ve eğlence ile gerçek bir festival deneyimi yaşayacaklar. Kral Pop Tv medya sponsorluğunda, Red Bull desteğiyle, Türkiye’nin yeni gençlik kanalı Milyon TV ekranlarında da yayınlanacak heyecanla beklenen festival sosyal medyada #CRF2017 hashtagi ile şimdiden konuşulmaya başladı.
Pentagram’dan Mor ve Ötesine; Athena’dan Feridun Düzağaç’a; Teoman’dan Selda Bağcan’a Türk rock müziğinin yıldızlarının Adana, Mersin ve Gaziantep başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından gelen hayranlarıyla buluşacağı festivalin günlük ve kombine bilet satışları bulunuyor. Biletler Biletix'te!