Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
28.05.2017

Dimitri Vegas & Like Mike 7 Temmuz'da İstanbul’da!

2015 yılında Top 100 DJs World Tour kapsamında İstanbul’daki ilk performanslarına imza atan Belçikalı ikili Dimitri Vegas & Like Mike, 7 Temmuz’da Smash the House etkinliği dâhilinde KüçükÇiftlik Park’ta!

Dans müziğin en büyük DJ ve prodüktörlerinden Dimitri Vegas & Like Mike’ın tüm dünyayı dolaşan konsepti "Smash the House” ile unutulmaz bir etkinliğe hazır mısınız? DJ Mag Top 100 DJs listesinin 2 numarasında yer alan Tomorrowland’in “resident” DJ ikilisi Dimitri Vegas & Like Mike’ın muhteşem performansının yanı sıra yakında açıklanacak pek çok dev ismin katılımıyla gerçekleşecek olan “Smash the House” 7 Temmuz Cuma günü tam 8 saat sürecek muhteşem bir şovla KüçükÇiftlik Park’ta sizlerle!
One Colony organizasyonu ile gerçekleşecek bu elektronik müzik şöleninin birinci dönem avantajlı biletleri Biletix’te satışta!
Smash the House İstanbul katılımcılarına özel fiyatla sunulacak olan Moovment Festival biletleri için bilet satın alma işlemi esnasında çıkacak olan seçenek ile iki etkinlik biletini avantajlı fiyattan satın alabilirsiniz. (İndirimli Moovment Festival biletleri her işlem başına yalnızca bir indirimli bilet ile sınırlıdır.)

VIP Alan:
Etkinlik alanı içerisinde ayrıcalıklı görüş açısına sahip VIP alanı bulunacaktır. VIP bilet sahipleri ayrıcalıklı giriş ve alan hakkının yanı sıra, standart alan içerisinde de serbest dolaşım imkanına sahiptirler. VIP biletleri ücretsiz yiyecek – içecek servisini kapsamamaktadır.

Önemli Not:
Tüm biletlerde ekstra güvenlik önlemi vardır. Biletix harici mecralardan alınan biletlerin sorumluluğu tamamen katılımcıya aittir. Etkinlik giriş kapılarında tüm biletler sistem tarafından elektronik ortamda kontrol edilecektir.