TASARIM

İngiliz ressam Ellie Benton, ilgi çekici tekniği ve muhteşem renk skalası ile dikkat çekiyor. Resimlerinin hepsine bayıldık!

Endonezyalı ressam; sulu boya, yağlı boya ve kara kalem tekniğini bir arada kullanarak yaptığı harika hayvan resimleri sayesinde adından söz ettiriyor.

90’larda bir anda hızla yayılan ilginç ürünler olurdu. Onlardan biri de “çim adam”lardı. Şimdi daha gelişmiş bir şekilde karşımızdalar...

Kendine has tasarım ve estetik anlayışı olan dövmecileri sizlere tanıtmaya devam ediyoruz...

Makyaj uzmanı olmak günümüzün gözde uğraşlarından. Bu konuya merakı olanlar Daniel’in işlerine bayılacaklar!

Özgür ruhların vazgeçilmez tutkusu olan motosiklet, bu yeni model çadırın ana tasarım sebebi!

Kanadalı ressam Melissa Proudlock’un neden boya olarak şarap kullandığına çok şaşıracaksınız!

Takı tutkunuysanız, sizin için doğru adres Takı Atölyesi. Küpeden kolyeye, yüzükten bilekliğe kadar yüzde 100 el işçiliğyle üretilen onlarca farklı çeşit takı Takı Atölyesi'nde sizleri bekliyor.

Sırbistanlı kara kalem ustası Nikola Čuljić, çizdiği üç boyultu resimlerle algılarınızı zorluyor, resmen şaheser yaratıyor!

Yüzeyi tamamen NASA’dan alınan gerçek verilere uygun olarak üretilen Levimoon, mehtabı masanıza getirecek harika bir lamba. 

Warrior Axe Straight Razor, ruhunda barbarlık olduğunu düşünen erkekler için tasarlanmış. Bu usturayla tıraş olduğunuzu düşünsenize? 

Outline Montreal tarafından üretilen ve sesle aktive olan bu şahane LED maskeler, partilerde coşmak için üretilmiş.

Nerede olursa olsun basketbol oynamaktan keyif alanlara The Swish Portable Basketball Hoop ilaç gibi gelecek. Katlanabilir potası ve filesiyle son derece de şık.

İçerisinde küçük bir kahve değirmeni; değirmenin altında ise filtre bulunan Cafflano, dünyanın ilk her şeyi bir arada sunan kahve makinesi olarak lanse edildi. 

İzlanda'daki meşhur buzulları Eyjafjallajökull ve Mýrdalsjökul arasındaki Thórsmörk’te yer alan bu kabinler, Polonyalı mimar Bartosz Domiczek tarafından tasarlandı.

Lüks otomobil üreticileri piyasaya özel bisikletler çıkarmaya devam ediyor. Mercedes-Benz Style Endurance Bike işte o özel bisiketlerden....   

Dünyaca ünlü lüks yatak üreticisi Savoir Beds ve dünyanın en önemli müzelerinden National Gallery, müthiş yataklar için güçlerini birleştirdiler. 

Çin'de şehrin göbeğinde 108 metre uzunluğundaki gökdelenin üzerinde şelale akıyor. Bu bir hayal değil, fazlasıyla gerçek!

Üç dakika boyunca en sevdiğiniz koku, melodi ve aydınlatma seçeneğiyle yepyeni bir uyanma deneyimi yaşatan Sensorwake Trio, başarılı bir Kickstarter projesi. 

Küpeden kolyeye, yüzükten bilekliğe kadar yüzde 100 el işçiliğyle üretiken onlarca farklı çeşit takı Takı Atölyesi'nde sizleri bekliyor.

Shoal Tent kampçılığa yepyeni bir boyut getirerek, kullanıcılarına su üzerinde kamp yapmak fırsatı sunuyor. İşte yeni nesil kamp anlayışı! 

Ermi van Oers tarafından tasarlanan The Living Light, bir elektrik tesisatına gerek duymadan çalışıyor. Tek yapmanız gereken ise haftada bir sulamak! 

Sadece 20 adet üretilen ve vintage görünümüyle adeta ağızlarımzın suyunu akıtan bu elektrikli bisiklet, efsanevi sörfçü Jeff Clark'ın tasarımı! 

Maldivlerin mavi sularının tam ortasında dev bir heykel. Denizin altındaki diğer yarısını yalnıza balıklar ve meraklı dalgıçlar görebiliyor. İşte Coralarium'un hikayesi...

Bir ordu jetinden evriltilen dünyanin en büyük özel jeti tanıtıldı. 25 milyon sterlinlik jetin içinde yok yok; bar, salon, yemek odası, yarısı cam kaplı yatak odaları...

Bir şirket astroit avlayıp Dünya'ya sabitleyerek üzerine bir gökdelen inşa edeceğini duyurdu ve detayları paylaştı. Bu tepetakla dev bir gökdelen..

Bu garip su yatağıyla denizde ilgi çekeceğiniz kesin. Seri üretime geçebilmek için Kickstarter'da fon arayan Pom Pom Floats: Pink Coffin, sahillerin yeni eğlencesi olabilir. 

Okyanuslarda yaşanan kirliliğe dikkat çekebilmek adına okyanus çöpleriyle yapılan 5 tonluk devasa bir balina heykeli Brugge kanalında ziyarete açıldı.  

Retro düşkünü tasarım meraklılarına harika bir ürün bulduk! Alter Furniture, kasetlerin retro objeler olarak kıymetini anlamış ve bu muazzam masaları tasarlamış.

Dayanıklılığını gözünüze kestirdiğiniz bir ağaca kolayca monte edebilen Sky-Pod, çadır keyfini farklı bir seviyeye taşıyor.  

Dolce & Gabbana ve Smeg, güçlerini bir kez daha bir araya getirdiler ve Sicilya bölgesinden esinlenilerek tasarlanan koleksiyonun üçüncü partisini hazırladılar.

Danimarka üretimi olan ve ilhamını Kuzey Avrupa mitolojisinin gece elf'lerinden alan bu çadır kampçıları mest edecek!

Minimalist dövmeler son yılların en gözde dövme trendleri arasında zirvede! Az çizimle çok şey anlatmak yetenek işidir.

Ontario ormanlarında, tamamen sizin beğenilerinize göre tasarlanmış muazzam ağaç evlerde yaşamak ister miydiniz?

Hamağın konfor ve çok yönlülüğüyle çadırın konforlu alan ve güvenliğini birleştiren Una Tree Tent, kolay kurulumuyla da dikkat çekiyor. 

Bu çizimleri yapan sanatçı kör oldu! Londralı sanatçı Carl Lavia'nın her biri yaklaşık üç ay süren bu müthiş detaylı çizimlerine bayılacaksınız. 


2 / 23
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • instagram
  • Linkedin
Postkolik © 2015. Tüm hakları saklıdır.
Yazıların izinsiz kopyalanması yasaktır.
Gondor Medya İletişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti